Branding Türkiye ARŞİV [2019]

Branding Türkiye
2 min readApr 27, 2020

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’de yayınlanan içerikler haftalık olarak derlenerek Medium’da “Haftanın İçerikleri” başlığıyla her hafta düzenli olarak paylaşılıyor. “ARŞİV [2019]” başlıklı bu içerikte ise yılın tüm ayları ile her ayın içerisindeki tüm haftalar derlendi.

Arşiv — 2019

Branding Türkiye’de hafta boyunca yayınlanan tüm içerikler (haber, makale, infografik, yazı dizisi, duyuru, video, podcast) Branding Türkiye’nin kurumsal Medium blogunda “Haftanın İçerikleri” köşesinde arşiv amacıyla derlenerek paylaşılıyor.

“ARŞİV 2019” başlıklı bu içerikte ise 2019 boyunca Branding Türkiye’de yayınlanan tüm içerikler aylara ve haftalara ayrılmış olarak derlendi.

Böylece istediğiniz ay ve/veya haftaya dair içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlgili içeriği okumak için başlığa tıklamanız yeterli.

Keyifli okumalar! :)

#BrandingTürkiye #Arşiv #YılınArşivi #2019 #BütünleşikPazarlamaMecrası

Branding Türkiye’yi Takip Edin

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’yi sosyal ağlarda takip ederek topluluğun bir parçası olabilirsiniz.

FacebookTwitterInstagramYoutube

LinkedinSpotifyPinterestTelegram

Branding Türkiye Logo

Branding Türkiye Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Gizlilik Sözleşmesi I Çerez Politikası I Kullanım Koşulları

--

--

Branding Türkiye

#BrandingTürkiye | Bütünleşik Pazarlamaya Dair Her Şey | Dijital Dünyanın Marka Mecrası I www.brandingturkiye.comiletisim@brandingturkiye.com